ANASAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  İLETİŞİM   |  ÜYE KAYIT

Haber Arşivi


Kendini Bilmek Seminerleri 2016/2017 15 Ekim 2016'da başlayacak olan "İRAD Kendini Bilmek Seminer"lerimiz Cumartesi günleri saat 15:00'de gerçekleşecektir.
» Devamı


Varlıksal Gelişim Seminerleri 2016/2017 06 Ekim 2016'da başlayacak olan "İRAD Varlıksal Gelişim Seminer"lerimiz Perşembe günleri saat 19:00 - 21:30 arasında gerçekleşecektir.
» Devamı


Yeni Adresimizde İlk Konferansımız Haziran ayı itibariyle taşındığımız yeni adresimizdeki ilk konferansımız Sn. Jale Eğitim Önder'in sunumuyla gerçekleşti. "Hakikat Yolunda Rehberlik" isimli konferansımıza yaklaşık 65 misafirimiz katıldı.
» Devamı


Taşınıyoruz Açık Adres Bilgilerine Buradan Ulaşabilirsiniz
» Devamı


Konferanslarımızı Youtube Video Kanalımızdan İzleyebilirsiniz Dernek merkezimizdeki konferanslarımızın tümünü artık youtube video sitesinden yayınlıyoruz.
» Devamı


Bedri Ruhselman'ın 54 yıldır beklenen kitabı çıktı Kitabın Tanıtım Konferansına Buradan Ulaşabilirsiniz.
» Devamı


Ben Tv, Bilinç Atlası Programı - Ölüme Yakın Deneyimler Dernek üyelerimizden Reşat Güner’in canlı yayın konuğu olarak katıldığı “Bilinç Atlası” isimli programı her Cuma saat 15.00’de haberlerin ardından www.kanalben.com adresinden izleyebilirsiniz. Ruhsal konuların ele alınacağı programın yayınlanmış bölümlerini burada sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bu haftaki Konu: Ölüme Yakın Deneyimler
» Devamı


Ben Tv, Bilinç Atlası Programı - Beden Dışı Deneyimler Dernek üyelerimizden Reşat Güner’in canlı yayın konuğu olarak katıldığı “Bilinç Atlası” isimli programı her Cuma saat 15.00’de haberlerin ardından www.kanalben.com adresinden izleyebilirsiniz. Ruhsal konuların ele alınacağı programın yayınlanmış bölümlerini burada sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bu haftaki konu: Beden Dışı Deneyimler
» Devamı


Ben Tv, Bilinç Atlası Programı - Kendiliğinden Hatırlama Vakaları Dernek üyelerimizden Reşat Güner’in canlı yayın konuğu olarak katıldığı “Bilinç Atlası” isimli programı her Cuma saat 15.00’de haberlerin ardından www.kanalben.com adresinden izleyebilirsiniz. Ruhsal konuların ele alınacağı programın yayınlanmış bölümlerini burada sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bu haftaki konu: Kendiliğinden Hatırlama Vakaları
» Devamı


Ben Tv, Bilinç Atlası Programı - Tekrardoğuş ve İnancı Dernek üyelerimizden Reşat Güner’in canlı yayın konuğu olarak katıldığı “Bilinç Atlası” isimli programı her Cuma saat 15.00’de haberlerin ardından www.kanalben.com adresinden izleyebilirsiniz. Ruhsal konuların ele alınacağı programın yayınlanmış bölümlerini burada sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
» Devamı


Ben Tv, Bilinç Atlası Programı - Şamanik Yolculuk Dernek üyelerimizden Reşat Güner’in canlı yayın konuğu olarak katıldığı “Bilinç Atlası” isimli programı her Cuma saat 15.00’de haberlerin ardından www.kanalben.com adresinden izleyebilirsiniz. Ruhsal konuların ele alınacağı programın yayınlanmış bölümlerini burada sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
» Devamı


Ben Tv, Bilinç Atlası Programı - Şamanizm Nedir? Dernek üyelerimizden Reşat Güner’in canlı yayın konuğu olarak katıldığı “Bilinç Atlası” isimli programı her Cuma saat 15.00’de haberlerin ardından www.kanalben.com adresinden izleyebilirsiniz. Bu haftaki konu: "Şamanizm Nedir?"
» Devamı


Ben Tv, Bilinç Atlası Programı - Rüyaları Nasıl Yorumlayabiliriz? Dernek üyelerimizden Reşat Güner’in canlı yayın konuğu olarak katıldığı “Bilinç Atlası” isimli programı her Cuma saat 15.00’de haberlerin ardından www.kanalben.com adresinden izleyebilirsiniz. Bu haftaki konu: "Rüyaları Nasıl Yorumlayabiliriz?"
» Devamı


Ben Tv, Bilinç Atlası Programı - REM Rüya Nedir? Dernek üyelerimizden Reşat Güner’in canlı yayın konuğu olarak katıldığı “Bilinç Atlası” isimli programı her Cuma saat 15.00’de haberlerin ardından www.kanalben.com adresinden izleyebilirsiniz. Bu haftaki konu: "REM Rüya Nedir?"
» Devamı


Ben Tv, Bilinç Atlası Programı - Neden Rüya Görürüz? Dernek üyelerimizden Reşat Güner’in canlı yayın konuğu olarak katıldığı “Bilinç Atlası” isimli programı her Cuma saat 15.00’de haberlerin ardından www.kanalben.com adresinden izleyebilirsiniz. Bu haftaki konu: "Neden Rüya Görürüz?"
» Devamı


İRAD Dernek Etkinlikleri Etkinliklerimizden Haberdar Olun
» Devamı

KAYIT OLUN
Etkinliklerimizden haberdar olmak için mail adresinizi giriniz.


Haberler & Duyurular

15 Ekim 2016'da başlayacak olan "İRAD Kendini Bilmek Seminer"lerimiz Cumartesi günleri saat 15:00'de gerçekleşecektir.
» Devamı

06 Ekim 2016'da başlayacak olan "İRAD Varlıksal Gelişim Seminer"lerimiz Perşembe günleri saat 19:00 - 21:30 arasında gerçekleşecektir.
» Devamı

Haziran ayı itibariyle taşındığımız yeni adresimizdeki ilk konferansımız Sn. Jale Eğitim Önder'in sunumuyla gerçekleşti. "Hakikat Yolunda Rehberlik" isimli konferansımıza yaklaşık 65 misafirimiz katıldı.
» Devamı

Açık Adres Bilgilerine Buradan Ulaşabilirsiniz
» Devamı