ANASAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  İLETİŞİM   |  ÜYE KAYIT

Makaleler


Karşılık - Varlık: Andre Luiz Aksiyon ve reaksiyon yaşamın değişmez bir yasasıdır. Beklemeyi bilen gerçek zaferle karşılaşır. Eğer iyiyi yakalarsanız, insanların yanında ve her yerde en iyi yere sahip olursunuz....
» Devamı
Sevginin Sınırsızlığı - Varlık: Chan Varlığın içine düştüğü bencillik, düşüncesizlik ve ihmal okyanusundan kendisini kurtarma mücadelesindeki büyük itici gücü, sevgi tesiri oluşturur. Eğer çok içten sevdiğiniz birisinin sizi sevdiğini hissederseniz bu, sizin için küçümsenecek bir güç sayılmaz. Fakat yine de unutmamak gerekir ki, herkese uygun, standart bir yöntem yoktur. Dostluk dediğin, gerçek olan bir şeydir. Gerçekse vardır ya da hiç yoktur.
» Devamı
Konuşmak - Varlık: Andre Luiz Sözler, duygularınızı yüklediğiniz seslerden oluşan bir iplik demeti gibidir; bunun nedeni, bizi bu sözlere yönelten hissettiğimiz titreşimler girdabıdır. Konuştuğunuz zaman, her biriniz kendi ruhsal portresini ortaya koymaktadır. Konuşarak diyaloğa gireriz, diyalog arttıkça da öğreniriz.
» Devamı
Tebliğlerden Derleme 1 - Derleyen: Nusret Sefa Yılmaz Çeşitli kaynaklardan alınan tebliğler derlenerek hazırlanmıştır.
» Devamı
Tebliğlerden Derleme 2 - Derleyen: Nusret Sefa Yılmaz Çeşitli kaynaklardan alınan tebliğler derlenerek hazırlanmıştır.
» Devamı
Tebliğlerden Derleme 3 - Derleyen: Nusret Sefa Yılmaz Çeşitli kaynaklardan alınan tebliğler derlenerek hazırlanmıştır.
» Devamı
Tebliğlerden Alıntılar - Nusret Sefa Yılmaz Bu yazımızda medyom Hannen Swaffer’in celselerinin rehberi Silver Birch isimli varlığın verdiği tebliğlerden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. “Siz dünya hayatınıza sonsuz hikmetin gözü ile baktığınız zaman orada hiç hata bulunmadığını görürsünüz. Pek çok zeki insana göründüğü gibi, zaman zaman size de hayatta haksızlıklar, hak edilmemiş sonuçlar, gereksiz ve nedensiz problemler var gibi görünmüştür.
» Devamı
Bilinmeyen Yıldız Bilinen Yıldız Olacak - Sadıklar Planı Bilinmeyen bir dünyada, bilinmeyen bir yıldız doğacak. Bu yıldızın ardında binlerce küçük yıldız sıralanmış. Saçak saçak etrafa dağılmış. O bilinmeyen yıldız, bilinen yıldız olacak. Ve saçaklar sizleri kavrayacak, sıkacak, çekip alacak. Her seferinde böyle binlerce yıldız gelip geçti. Ve yine her seferinde, binlerce yıldızla beraber binlerce insan da gelip geçti.
» Devamı
Beklemekteki Bilgelik - Varlık: Kadri Bir ağacı diker ve beklersiniz. Sonra onu kurudu diye söker, köklerini çıkarır fakat daha yaş olduğunu görür ve teessüre düşersiniz...
» Devamı
Büyük Nizam - Varlık: Kemal Yolcusu Seninle asırlar boyu Tanışırız ey dost. Maddeden sıyrılınca Varlıklara bağlanırsın. Kimi ararsan, onu bulur, Neyi istersen, Onu görürsün. Bazen fanilik zarflar, Ayırır seni.İdrak edemez olursun...
» Devamı
Sevilen Kişiler - Varlık: Emmanuel Şurası bir gerçek ki sevdiğiniz kişi sizinkinden farklı duygu ve düşüncelere sahip başka bir dünyadır. İhtiyaçlar ve icaplar çerçevesinde her bireyin durumunu anlayıp, mevcut problemlerine saygı gösteriniz.
» Devamı
Yaşamak - Varlık: Andre Luiz Nerede olursak olalım, hepimiz kendi istediğimiz yaşamı meydana getiriyoruz. Hayatımızda mevcut olanlar, bugüne kadar yaptıklarımızın toplamıdır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ilerleme, daha önceden gideceğimizi açıkladığımız yoldaki ilerlemeden başka bir şey değildir.
» Devamı
Ötealemde Acı Çeken İyi Bir Varlık - Albert Pauchard Albert Pauchard (1878-1934) tüm hayatı boyunca ruhsal konularla ilgilenmiş ve bir dönem Cenevre Ruhsal Araştırmalar Derneği’nin başkanlığını yapmıştır. Ölümünden kısa bir süre sonra 1935 yılında bir medyom vasıtasıyla kız kardeşi Antoinette Pauchard ile temasa geçmiş ve ötealemde yaşadıkları hakkında tebliğler vermeye başlamıştır. Bu tebliğler üç kitap halinde yayınlanmış olup, ülkemizde de Ruh ve Madde Yayınları tarafından “Ruhsal Alemin Sonsuz İmkanları” ve “Sevinç ve Güzellik Alemleri - Kader Bilmecesi” isimleriyle yayınlanmıştır. Aşağıda okuyacağınız tebliğ, “Ruhsal Alemin Sonsuz İmkanları” adlı kitaptan alınmıştır.
» Devamı
Toplumsal Değişimler - Medyom: Macit Aray Toplumların manevi çöküş dönemleri öyle bir sona doğru yürür ki peygamberlerin gelmeleriyle, büyük toplumsal değişimler yapmakla görevli kişilerin bütün önlemleriyle bir süre için rahatlama hakim olur gibi görünür. Fakat sonunda toplumsal ahlak düzeninin çökmesi yönünden huzura ve akla yönelik denge devam edemez olur ve sonunda doğal bir olayın ya da toplumsal bir felaketin bu topluma ve bu toplum hayatına son verdiğine şahit olabilirsiniz.
» Devamı
Ruhun Yasası - Kızıl Bulut ESTELLE ROBERTS saygın bir İngiliz medyumdu. Yetenekleri sekiz yaşındayken tezahür etmiş ve Bayan Roberts 81 yaşında ölene dek hiç eksilmeden devam etmişti. Daha küçücük bir çocukken, “Ruhların sesleri benimle her zaman konuştular. Bana bilmediğim şeyleri, asla tahmin edemeyeceğim şeyleri söylediler” demekteydi. Rehber varlığı olan Kızıl Bulut (Red Cloud) da en az Bayan Roberts kadar sevilmekledir. Aşağıda, onun Evrensel Yasa hakkındaki bir tebliğini sunuyoruz.
» Devamı
KAYIT OLUN
Etkinliklerimizden haberdar olmak için mail adresinizi giriniz.


Haberler & Duyurular

15 Ekim 2016'da başlayacak olan "İRAD Kendini Bilmek Seminer"lerimiz Cumartesi günleri saat 15:00'de gerçekleşecektir.
» Devamı

06 Ekim 2016'da başlayacak olan "İRAD Varlıksal Gelişim Seminer"lerimiz Perşembe günleri saat 19:00 - 21:30 arasında gerçekleşecektir.
» Devamı

Haziran ayı itibariyle taşındığımız yeni adresimizdeki ilk konferansımız Sn. Jale Eğitim Önder'in sunumuyla gerçekleşti. "Hakikat Yolunda Rehberlik" isimli konferansımıza yaklaşık 65 misafirimiz katıldı.
» Devamı

Açık Adres Bilgilerine Buradan Ulaşabilirsiniz
» Devamı