ANASAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  İLETİŞİM   |  ÜYE KAYIT

Makaleler


Anılar, İzler İleride de göreceğimiz gibi bu durum, özellikle de önceki hayatlarda yaşanmış bir travma söz konusu ise, geçmiş yaşamlara ait “izlerin, anıların” kişiyi daha sonraki yaşamlarında da etkilemeye devam ettiği gözlenen geçmiş yaşam terapileri için alışılmış bir durumdur. Herhangi bir travma sonucu, “Bir daha asla aşık olmayacağım.” ya da “Erkeklere güvenilmez.” gibi hiç de akıllıca olmayan önyargılara dönüşen kararlar almaya yöneldiğimiz bilinen bir şeydir.
» Devamı
Geçmiş Hayata Ait Bir Anı - Tony Eimen 15 yaşımdayken annemle babam boşandı. Annem, iki erkek kardeşim ve ben Milwaukee’den Stevens Point’e taşındık. Bu bizim için çok zor bir dönemdi ve yeteri kadar paramız da yoktu. O yüzden annem bizi hafta sonunda bir arkadaşına ait olan ve içinde hiç kimsenin oturmadığı, eski bir çiftlik evine götürdü. İşte anlatacağım hikaye de burada başladı. Çiftlik evine vardığımız zaman yaptığımız ilk şey, bu arazi üzerindeki terk edilmiş binaları keşfetmekti.
» Devamı
Doğuma Doğru Yolculuk - Nuray İsrael "Doğmaya karar verebilmem kolay olmadı, sanıyorum. Kendisine saygı ve itaat duyduğum bilge bir varlıktan yardım aldım. Yumuşak ve kibardı, ama çok kararlıydı. Tekrar doğmaktan korkuyordum, fakat vazifemin yardım etmek olduğunu biliyordum. Kendileriyle olmak istediğim, ama benim cinsiyetimden olmayan kimselerle birarada olmak için 20. yüzyılı seçtim. Annemi daha önceden tanımış dahi olsam, onun bende canlı bir hatırası yok.
» Devamı
Deja Vu’nun Üç Tipi - Don Eldridge Network dergisinin 57 no’lu sayısındaki “Deja Vu’nun Üç Tipi” başlıklı makalesinde Arthur Funkhouser, deja vu’nun sebepleri olarak ileri sürülenler arasında reenkarnasyon ve geçmiş yaşamların dışlandığını, çünki insanların deja vu sırasında modern eşyaları tanıdıklarını söylemekteydi. Çocukluğum ve gençliğim sırasında rutin bir şekilde deja vu deneyimledim, belki de ortalama olarak haftada bir kez. Bununla söylemek istediğim şey bir sonra neler olacağını fiziksel olarak bilmek değil ama daha önce deneyimlediğimi bildiğim bölümlerden söz ediyorum.
» Devamı
Yeni Bakış Açılarıyla Tekrardoğuş Yeryüzündeki devrimiz ilk başladığında, enkarne olmamızın uygun olacağı zaman ve mekan şartları oluşuncaya kadar beklemek durumundayızdır. Bu anaokulu seviyesindeki görevimiz sadece, bizlere verilmiş malzemeden en iyi şekilde yararlanmaktır. Farklı dünya yaşamları olmadan, hiçbir mantıklı ve aklı başında seçimler yapılamaz. Ancak yavaş yavaş, doğum ile ölüm arasında karşılaştığımız ruhsal rehberlerden yardım geldikçe, bir sonraki bedenlenmemizi, gelişimimiz maksimum düzeyde olacak şekilde kendimiz düzenleriz.
» Devamı
Bilim ile Ruhsallığın Buluşması - Russila Moodley Dr. Jurgen Keil ile Mayıs 2006 'da Antakya 'da gerçekleştirilen araştırma çalışması üzerine gözlemler ve yorumlar ÖNCEKİ yaşamlarını hatırlayan çocuklara pek çok ülkede ve kültürde rastlanmaktadır. Tekrardoğuş araştırması alanının öncüsü olan ve önceleri Virginia Üniversitesinin Psikiyatri bölümünün başkanı olan Dr. Ian Stevenson şimdilerde aynı üniversitenin Kişilik İncelemeleri Bölümünün yöneticisidir ve bu alanda gerçekleştirdiği kapsamlı araştırmaları sırasında dünyanın dört bir yanından 3.000`i aşkın vakayı bilimsel açıdan belgelendirmiştir. Dr. Stevenson'un çalışması tekrardoğuş ile ilgili en iyi kanıtları sunmaktadır.
» Devamı
KAYIT OLUN
Etkinliklerimizden haberdar olmak için mail adresinizi giriniz.


Haberler & Duyurular

15 Ekim 2016'da başlayacak olan "İRAD Kendini Bilmek Seminer"lerimiz Cumartesi günleri saat 15:00'de gerçekleşecektir.
» Devamı

06 Ekim 2016'da başlayacak olan "İRAD Varlıksal Gelişim Seminer"lerimiz Perşembe günleri saat 19:00 - 21:30 arasında gerçekleşecektir.
» Devamı

Haziran ayı itibariyle taşındığımız yeni adresimizdeki ilk konferansımız Sn. Jale Eğitim Önder'in sunumuyla gerçekleşti. "Hakikat Yolunda Rehberlik" isimli konferansımıza yaklaşık 65 misafirimiz katıldı.
» Devamı

Açık Adres Bilgilerine Buradan Ulaşabilirsiniz
» Devamı